Co jsou solné lampy

Starověké krystaly v moderním světě

Někdy se mluvilo, že ne všechny stvořené soli jsou si rovny. V naší době existuje mnoho důvodů, proč je to tak. Jedním z důvodů je prostý fakt, že dnešní oceány jsou stále více znečišťovány. Výroba čisté mořské soli je pro lidstvo stále více nepolapitelný sen. Naše společnost si vybírá ty nejčistší a nejlepší krystaly soli. Z nich jsou vyráběny naše solné výrobky – i růžová sůl pro zdravé každodenní použití. Tyto solné krystaly vznikly před 260 miliony let, kdy pravěké oceány nebyly dotčeny znečištěním lidskou přítomností. Byly vytvořeny na úpatí Himálajských hor a skryté miliony let pod povrchem země.

Vzduch se skládá z elektricky nabitých částic (iontů). V našem technologickém prostředí je nadbytek kladně nabitých iontů, včetně elektronických zařízení a high-magnetických vln. Elektrická rovnováha vzduchu je narušena. Nadbytek kladných iontů je často spouštěčem chronických únavu, duševní a fyzické vyčerpanosti. Na dovolené u moře hledáme příjemnou, osvěžující klima.

Solné lampy jsou určeny pouze pro vnitřní prostor. Ve vlhkých a chladných místnostech zvlhnou, roní krokodýlí slzy, proto používejte lampy v suchých místnostech s pokojovou teplotou. Pokud Vám chybí fyzická i duchovní pohoda, díky naší solné lampě si vytvoříte útulné prostředí k jejímu doplnění. Jejich světlo dotváří čarokrásný tón klidné atmosféry. Každá lampa je jedinečný originál, protože každý kámen je nenapodobitelný.

Pro maximální využití pozitivních účinků lampy doporučujeme umístit ji co nejblíže k místu, kde se nejčastěji zdržujete.

Solná lampa je nejpřirozenější umělý světelný zdroj.

Naší prvořadou prioritou je spokojenost zákazníka, poskytnout vám jednoduchý a rychlý nákup bez stresu na našem e-shopu, který respektuje Váš drahocenný čas. Snažíme se nabídnout kvalitou ty nejlepší a cenově nejvýhodnější výrobky. Pro tento účel budeme dělat vše, co je v našich silách, abyste jako zákazník byli s nákupem spokojen. Taková spokojenost zákazníka se nám stává přirozená, protože máme skvělé produkty, vynikající ceny, na objednávky reagujeme rychlé a odesíláme zboží v co nejkratším čase. Navíc Vám garantujeme 90-denní záruku. Pokud byste nebyli s nákupem spokojeni, můžete nám zboží do 90 dnů vrátit zpět, případně žádat jeho výměnu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *