13. 2. 2017 Od bejbybazar.cz Off

Účinky solné lampy

Kromě zdravotních účinků vydává jemné a uklidňující světlo. Toto světlo napomáhá relaxaci a meditaci a také pomáhá energetizovat celé tělo. Její specifické účinky nejsou náhodné, nebo magické, a přestože křišťálové solné lampy vykazují některé úžasné vlastnosti, dělají to pro dobře zjištěné a podložené důvody.

  • Můžete se rozloučit navždy se stresem, opakujícími se migrénami, pocity únavy, nespavosti, nadměrné nervozity a nedostatku koncentrace. Díky křišťálovým solným lampám se váš dům stane zdrojem energie, dynamiky a vitality, které vás neustále regenerují. Tento úžasný nástroj na ochranu a harmonizaci je prací přírody a prostřednictvím ní se přírodní svět stane absolutním symbolem blahobytu pro vás. Vaše životní energie bude v plné síle. Budete se probouzet ve skvělé formě, s chutí do života.
  • Ochranné síly kamenné soli jsou známé již od nejstarší doby. Používá se nepřetržitě – ne náhodou, ale proto, že každá civilizace pochopila tajemství soli. Staří osvícení mistři ji využívali, praktikující mistři Feng shui to využili a výzkumníci ji dnes znovu objevují jako lék pro domácnost (geobiológia) a pro alternativní terapie. Omlazující síly kamenné soli najdou nejdokonalejší a nejsofistikovanější výraz právě v krystalové solárních lampách.
  • Další velkou výhodou je to, že máte ve svém domě nejen krásnou solnou lampu, ale lampu, která má schopnost detoxikovat EMG. EMG jsou elektromagnetické frekvence emitované z elektroniky a jsou považovány za nebezpečné pro naše zdraví. Rostoucí výzkum naznačuje, že vysoké množství EMG smogu může přispět k chorobám. Nyní, více než kdykoliv předtím, naše těla dostávají tyto umělé elektromagnetické vlnové délky ve zvýšených množstvích až o 20 krát více, než jsme zvyklí. Pomocí himálajských solných lamp ve svém domě můžete pomoci neutralizovat EMG, mikrovlnné trouby, elektrické trouby, počítače a mobilní telefony.